• Szkoła Podstawowa

Wydarzenia 2022/2023

Ślubowanie klas pierwszych

26 października 2017r. dzieci z klas pierwszych zostały pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Żelechowie.
Świadkami ślubowania i pasowania na uczniów była dyrekcja, wychowawcy, rodzice oraz p. Krystyna Koryś- reprezentująca Urząd Gminy.
Aktu pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Odalska, aby upamiętnić to wydarzenie wręczyła każdemu dziecku pamiątkowy dyplom, oraz upominki ufundowane przez Panią Burmistrz Mirosławę Miszkurkę.
Mali uczniowie wzorowo zdali swój pierwszy egzamin występując przed zebraną publicznością. Doskonale przygotowani przez swoje wychowawczynie panie: Urszulę Pietrzyk Ia, Bożenę Zawadzką Ib, Krystynę Maciejec Ic, prezentowali swoje nabyte umiejętności wokalne, taneczne i artystyczne.
Po oficjalnej uroczystości dzieci udały się do sal, aby tam z rodzicami i wychowawcami dalej świętować dzień, w którym stali się uczniami Szkoły Podstawowej w Żelechowie.
Naszym pierwszoklasistom życzymy bardzo dobrych wyników w nauce, samych radosnych chwil i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.