• Szkoła Podstawowa

Wydarzenia 2022/2023

Półfinał regionalny
08.04.2014. w Żelechowie odbył się półfinał regionalny mini siatkówki dziewcząt SP. Do udziału w nim zakwalifikowanych było sześć drużyn: SP 11 Siedlce, SP 6 Siedlce, SP Gończyce, SP Żelechów oraz SP Łosice i SP Górki. Dwie ostatnie szkoły nie dojechały na rozgrywki i rywalizację między sobą stoczyły cztery ekipy. Rywalizację stoczono metodą każdy z każdym. Po raz kolejny siatkarki z naszej szkoły okazały się zdecydowanie najlepsze. Pokonały kolejno: SP 11 Siedlce – 2:0, SP 6 Siedlce – 2:0 i SP Gończyce – 2:0 i tym samym zakwalifikowały się do finału regionalnego, który odbędzie się 24.04.2014. w Węgrowie. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Ragus, Patrycja Łuczak, Rodak Julia, Rybitwa Oliwia, Julia Odziemczyk, Kamila Opala, Aleksandra Płaczek, Natalia Jurzysta, Weronika Grzyb oraz Natalia Dębińska. Opiekunem był p. Łukasz Bogusz
Kolejność drużyn:
1. miejsce – SP Żelechów
2. miejsce – SP Gończyce
3. miejsce – SP 11 Siedlce
4. miejsce – SP 6 Siedlce